Týdenní letní táboriáda

Letní škola tanceTerním   7. 7. – 13. 7. 2024

Letní tábor pro děti  pořádáme od roku 1997 společně s TŠ ASTRA PRAHA.

LETOS 27. ROČNÍK   téma 2024:

STRÁŽCE - tajemství diamantového potoka

Sportovně založený  tábor s malým počtem dětí , nabitý programem. Je pro kluky a holky ve věku  6 – 16 let. Vedoucí oddílů jsou zkušení profesionální lektoři , kteří vyučují v celoročních kurzech. Postaráno je i o ty nejmenší a nezkušené táborníky.

Přihlášky v TŠ ASTRA  přímo na : www.astra-praha.cz/akce/letní-sportovni-tábor-141 ( k disp. v dubnu)

nebo:       závazné přihlášky viz. níže

Zde přihláška na letní taneční tábor »

Penzion U dubu, Tanvald, Jizerské hory

Penzion je pod Špičákem, v krásné přírodě Jizerských hor. Kolem protéká říčka Kamenice.

Ubytování máme v 3- 5 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvým. Osvědčená domácí kuchyně a milý personál.

Co je pro vás připraveno :

tanec :                            latin sestavy ,disko,mažoretky,kankán,orient         vhodné i pro úplné začátečníky

sport :                             fotbal, míčové hry, šipky,  táborové dovednosti, střelba ze vzduchovky, plavání, trampolíny

soutěže:                         táborové hry a bojovky,  karneval, závěrečné soutěžení

koupání :                        v místě  řeka i bazén

výlety :                            krásná příroda pod Špičákem

Cena 6 500,- Kč            ubytování a stravování 5x denně, dopolední výuku, odpolední program, výlet, ceny ,odměny,

zdravotníka a nemalé administrativní práce.

Doprava vlastní, kdo nemá možnost , dopravu zajistíme.

kontakt : hlavní vedoucí tábora  Hana Jozová Dluhošová  602 194 636