Letní sportovní tábor

Letní škola tanceTerním tábora pro děti v Hubálově je 9. 7. – 18. 7. 2017.

Letní tábor pro děti  pořádáme od roku 1997 společně s TŠ ASTRA PRAHA.

LETOS 20. ROČNÍK   téma 2017:

ZEMĚ - SLUNCE, VODA - VZDUCH  A  STROJ ČASU

Sportvně založený  tábor  je nabitý programem. Je pro kluky a holky ve věku  6 – 15 let. Vedoucí oddílů jsou zkušení profesionální lektoři,kteří vyučují v celoročních kurzech.

Fotky z minulých táborů jsou na rajce.net - Hubálov 2016 - Tantan

Zde přihláška na letní taneční tábor »

Hubálov u Mnichova Hradiště

Hubálov je malá vesnice na řece Jizeře , na okraji Českého ráje. Tábor je v prostorách internátu střední školy .Výhodou je velká tělocvična přímo v budově,prostorné 4 lůžkové pokoje a klubovny, venkovní hřiště, možnost koupání v místě. Příjemné prostředí je obklopené přírodou.

Co je pro vás připraveno :

taneční program :      výuka tance 1 hod denně – sestavy jsou vhodné i pro úplné začátečníky

kroužky dle výběru  -  aerobik, mažoretky, kankán, orientální tance

sportovní program  :   hasičské dovednosti ( vedoucí je člen dobrovolných hasičů ),fotbal, míčové hry, karate

malá škola šermu od opravdového šermíře

odpolední program :  výlety do okolí, táborové hry a bojovky, volba miss, karneval, závěrečné taneční a táborové klání

celodenní výlet

Cena 4 850,- Kč zahrnuje : ubytování a stravování 5x denně, výuku a celodenní program, celodenní výlet, dopravu  tam i zpět, a také nemalé administrativní práce.

kontakt : hlavní vedoucí tábora  Hana Jozová Dluhošová  602 194 636